Stylus Apple Pencil (2. generace)

Kód: APPMU8F2ZMA
Neohodnoceno
Značka: Apple
2 999 Kč
Skladem do 2 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ příslušenství: stylus

Provedení výrobku: bílá barva

Tohle je úplně nový Apple Pencil.
Apple Pencil nastavil laťku, jak má působit kreslení, psaní poznámek a anotování dokumentů – intuitivně, přesně a kouzelně lehce. Nový Apple Pencil posouvá tuhle zkušenost ještě dál. Nástroje teď prohodíš dvojitým klepnutím. Spáruješ ho i nabiješ bezdrátově. Jen ho vezmi do ruky.

S tímhle ti všechno půjde od ruky.
Nový Apple Pencil se magneticky přicvakne ke straně iPadu Pro. Spolehlivě a lehce. Jakmile dolehne, začne se nabíjet a automaticky se spáruje se zařízením. Taky se nově ovládá. Nástroje snadno prohodíš dvojitým klepnutím. A nemusíš Apple Pencil dávat z ruky.

Úplně nový jednolitý design.
Nový Apple Pencil je dělaný tak, aby se používal ještě pohodlněji a přirozeněji. Je to jednolitý nástroj bez jakýchkoli konektorů nebo pohyblivých součástek, takže se dá snadno uložit. Aby byl tvůj Apple Pencil opravdu tvůj.

Kouzelně spáruješ. Bezdrátově nabiješ.
Nový Apple Pencil se začne nabíjet, jakmile jeho rovnou plochu přiložíš k pravé straně iPadu Pro. Zároveň se s ním automaticky spáruje. iPad Pro a Apple Pencil můžeš nabíjet současně. Magie, co? Spíš magnety, ale to je podobné.

K novým možnostem se dostaneš klepnutím.
Nový Apple Pencil umožňuje měnit velikost štětce nebo režimy kreslení dvojitým klepnutím právě tam, kde máš opřený prst. Nástroje, mezi kterými chceš klepáním přepínat, si můžeš upravit.

První stroj políbený múzou.
Apple Pencil je dokonalý nástroj na každý záchvěv inspirace. Můžeš si jím dělat poznámky, malovat vodovkami nebo projektovat přímo na staveništi. V určitých aplikacích můžeš rovnou anotovat a v App Storu najdeš nejrůznější aplikace, které Apple Pencil využívají naplno. Ať potřebuješ udělat cokoli, s Apple Pencilem ti to půjde snadno. A nebudeš ho chtít dát z ruky.

Špičková technologie. Aby plynulost byla plynulejší.
Apple Pencil je nabitý technologií, která ho umožňuje používat naprosto intuitivně. Má neznatelnou prodlevu a přesnost na úrovni jednotlivých pixelů. Takže v ruce působí jako obyčejná tužka.

Citlivá odezva. Dokonalá přesnost.
Když potřebuješ přesnost do posledního pixelu, je nejlepší sáhnout po Apple Pencilu. Nakreslíš jím cokoli od technické ilustrace až po věrný portrét s nejtenčími vlasovými liniemi. Když chceš udělat silnější čáru, přitlač. Tenčí čáru uděláš jemnějším tahem. Nakloněním Apple Pencilu nakreslíš stínování. Všechno se projeví bezprostředně a bez zadrhnutí.

Rozměry
• Délka: 166 mm
• Průměr: 8,9 mm
• Hmotnost: 20,7 g

Připojení
• Bluetooth

Kompatibilita
• 11palcový iPad Pro
• 12,9palcový iPad Pro (3. generace)

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.207
Výška (cm): 16.60
Šířka (cm): 0.89
Hloubka (cm): 0.89

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.130
Výška (cm): 3.10
Šířka (cm): 5.30
Hloubka (cm): 21.80
EAN: 190198893376

Záruční doba: 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: stylusy
Hmotnost: 0.13000
Šířka: 5.30000
Výška: 3.10000
Hloubka: 21.80000
Objem: 0.00036

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: