Radiomagnetofon s CD Blaupunkt BB16BK FM PLL CD/MP3/USB/AUX

Kód: BLABB16BK
Neohodnoceno
Značka: Blaupunkt
1 969 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přehr. média: CD mechanika; kazetová mechanika; USB; vstup AUX
Přehrávané formáty: MP3
Tuner: digitální
Vlnový rozsah: FM
Výkon (W): 3.4
Hodiny: NE
Budík: NE
LCD displej: ANO
Dálkové ovládání v balení: NE
Typ rádia: přenosné
Doporučená kategorie: běžný uživatel
Internetové rádio: NE
Kuchyňské rádio: NE
Stavební rádio: NE
Rozšířená záruka: ne
Bluetooth: NE
Sluchátkový výstup: ANO
Vstup pro mikrofon: NE
Výstup AUX: NE
Napájení: baterie D; síťové

Provedení výrobku: černá barva

BB16 je nový model radiomagnetofonu mezi širokou nabídkou produktů Blaupunkt
Vezměte si zvuky vašich oblíbených skladeb kamkoli se vám líbí s tímto přenosným kompaktním přehrávačem 3 v 1, který podporuje celou řadu zvukových formátů. Můžete poslouchat CD nebo FM rozhlasové stanice nebo přehrávat hudbu přímo z USB flash disku nebo jiného externího zdroje zvuku, který lze připojit přes zásuvku AUX. Tento model je vybaven kazetovou mechanikou, která umožňuje přehrávat analogové nahrávky na zvukových kazetách.

BB16 podporuje všechny typy zvukových disků CD, disků CD-R a disků CD-RW s MP3 soubory. Přehrávač má funkci rychlého výběru pro disky CD s více než 10 skladbami, což je zvláště užitečné pro přehrávání hudby z dlouhého seznamu souborů MP3 zaznamenaných na jednom disku. Můžete procházet mezi složkami, abyste mohli rychle přistupovat k melodii, kterou chcete přehrát, nebo nastavit vlastní seznam skladeb – u běžného zvukového disku CD můžete naprogramovat sekvenci přehrávání obsahující až 20 skladeb nebo až 99 souborů MP3. Model BB16 nabízí funkci náhodného přehrávání, stejně jako funkci opakovaného přehrávání pro průběžné přehrávání jednotlivých skladeb, složek nebo celé disky CD. Funkce Intro umožňuje přehrávání prvních 10 sekund každé skladby zaznamenané na disku.

Přehrávač má integrovaný FM tuner s až 40 předvolbami rádia. Můžete skenovat rozhlasové stanice a ukládat je do seznamu oblíbených, a to buď automaticky, nebo ručně. V ručním režimu můžete zvolit číslo předvolby, které chcete použít pro příslušné oblíbené položky.

Zařízení BB16 má port USB pro připojení paměťových zařízení obsahujících soubory MP3. Přehrávač automaticky dekóduje a přehraje soubory zaznamenané na jednotce USB flash. Funkce přehrávání jsou přesně stejné jako funkce dostupné pro disky CD.

Tento boombox je jedním z mála dostupných na trhu, které obsahují kazetový přehrávač, který vám umožní vychutnat si hudbu, audioknihy a další analogové nahrávky pořízené na audio kazetách. Zabudovaná nahrávací schopnost umožňuje nahrávat rozhlasové vysílání nebo jakýkoli jiný zvuk z CD přehrávače nebo zařízení USB.

Zadní panel přehrávače je vybaven konektorem AUX pro připojení zařízení s analogovými audio výstupy. Jednoduše připojte zařízení k přehrávači a vychutnejte si výrazně lepší kvalitu zvuku.

Konektor pro sluchátka - umístěný vedle portu AUX - umožňuje připojit volitelné sluchátka, abyste zajistili bohatý a detailní, ale zároveň diskrétní zvukový zážitek.

Model BB16 má vestavěný zesilovač s celkovým výkonem 3 W RMS a může být napájen ze sítě nebo 6 vyměnitelnými bateriemi, takže si můžete vychutnat hudbu kdekoli - ať už posloucháte doma nebo chvíli ty jsi venku.

Specifikace:
Přehrávač CD s horním zavíráním s přehráváním MP3
PLL FM rádio s předvolbou 40 stanic
Kazetový přehrávač
Port USB
Výkon: 2 x 1,7 Watt RMS
Teleskopická FM anténa
LCD displej
Jack konektor 3,5 mm line-in
Sluchátkový jack
Možnost napájení bateriemi: 6 × 1,5V / R20 (baterie nejsou součástí balení)
Napájení: AC 230V ~ 50Hz
Rozměry: 285 (š) x 213 (v) x 140 (h) mm
Hmotnost: 1,68 kg


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.680
Výška (cm): 21.30
Šířka (cm): 28.50
Hloubka (cm): 14.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.200
Výška (cm): 25.00
Šířka (cm): 32.00
Hloubka (cm): 18.00
EAN: 5901750502262

Záruční doba: 24 měsíců

Radiomagnetofon s CD, kazetovou mechanikou, USB, digitální, FM rádio, sluchátkový výstup, LCD displej, baterie LR20x6/síťový 230V

Doplňkové parametry

Kategorie: rádiopřijímače s CD/MP3
Hmotnost: 2.20000
Šířka: 32.00000
Výška: 25.00000
Hloubka: 18.00000
Objem: 0.01440
PHE: 6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: