Domácí telefon Aligator T100 (stolní) - bílý

Kód: ALGAT100W
Neohodnoceno
1 590 Kč
Skladem do 2 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ přístroje: stolní
Displej: ano
Počet řádků displeje: 4
Zobrazení datumu a času na LCD displeji: ANO
Podsvícení displeje: ANO
Hlasitý telefon: ANO
Identifikace volajícího CLIP: ANO
Záznamník hovorů: NE
VOIP: NE
Na SIM kartu: ANO
Max. délka hovoru (hod.): 12
Počet připojitelných sluchátek: 0
Počet sluchátek: 1
Pohotovostní režim (hod.): 240
České menu: ANO
Podsvícení kláves: NE
Regulace hlasitosti vyzvánění: ANO
Regulace hlasitosti: ANO
Služba SMS: ANO
Vypnutí mikrofonu (MUTE): NE

Provedení výrobku: bílá barva

Aligator T100
Mobilní telefon ve stylu klasického stolního telefonu. Pohodlné ovládání, základní mobilní funkce. Díky výkonné anténě je telefon vhodný i do míst se slabým GSM signálem. T100 v sobě spojuje pohodlí klasického stolního aparátu s nezávislostí a flexibilitou mobilního telefonu. Můžete ho ovládat tak, jak jste zvyklí u klasického telefonu pro pevnou linku. Stačí jen zvednout sluchátko a vyťukat číslo nebo vybrat kontakt ze seznamu, případně stisknout tlačítko rychlé volby.Po sejmutí sluchátka Vás dokonce přivítá i důvěrně známý oznamovací tón . - . - . Hovor ukončíte stejně jednoduše, jako jste ho začali, prostě položíte sluchátko. Není nutné nic potvrzovat, nebo ukončovat pomocí titěrných tlačítek, která jsou na mobilních telefonech tak častá.

Tlačítka jsou velká a dobře čitelná a hmatem od sebe rozeznatelná. Lze jim nastavit zvukové potvrzení stisku. Čtyřem výrazným samostatným tlačítkům lze přiřadit zrychlené volby. Další rychlé volby lze přiřadit i číselným tlačítkům. Hovor můžete uskutečnit nebo ukončit dvěma způsoby. Buď tím klasickým, kdy zvedáte a pokládáte skutečné telefonní sluchátko nebo pomocí tlačítek pro příjem a zavěšení hovoru, tak jako na mobilním telefonu. Díky tomu se Vám nemůže stát, že si omylem "vyvěsíte sluchátko". Pod přehledným, kontrastním displejem je umístěn křížový ovladač pro pohyb v menu. Z dalších praktických tlačítek stojí za zmínku také velké tlačítko pro hlasité hands-free, tlačítko pro opakování posledního čísla nebo tlačítko pro přímý přístup k SMS zprávám.

Signál i v místech, kde běžné mobilní telefony selhávají
Díky velmi výkonné anténě, můžete pomocí T100 telefonovat i v místech, kde je slabší signál operátora. Nemusíte tak "lovit" signál na zahradě, nebo odcházet ven před chalupu, abyste si zavolali a byli zastiženi na telefonu. Tato kvalitní anténa je odnímatelná, takže v případech, že potřebujete signál ještě více posílit, lze ji jednoduše odšroubovat, na konektor typu TNC female připojit kabel přídavné antény a získat tak ještě lepší signál.


Výpadek proudu Vás nezastaví
U T100 nemusíte mít žádné obavy o fungováni telefonu při výpadku proudu, má totiž vestavěnou baterii. Stejně jako běžné mobilní telefony, funguje i v místech, kde dokonce ani není elektřina zavedena. Díky vestavěné Li-Ion baterii a své nízké energetické náročnosti, vydrží telefon fungovat až 10 dní. Poskytuje tak vám nezávislost na napájecí síti. Nabíjet můžete přiloženou nabíječkou, ale díky standardnímu nabíjecímu konektoru Micro USB můžete použít i jakoukoli jinou nabíječku s tímto dnes již nejrozšířenějším konektorem.

Hlasité hands-free a další funkce telefonu
Pro ještě pohodlnější telefonování je T100 vybaven funkcí hlasitého poslechu, tzv. hands-free. Můžete tak snadno telefonovat a mít při tom obě ruce volné pro zapisování poznámek do bloku. Vedle základních funkcí je T100 vybaven všemi důležitými funkcemi pro snadné telefonování a správu kontaktů. Můžete jeho pomocí přijímat a odesílat SMS nebo používat praktické služby technologie SIM toolkit. V menu, kromě funkcí pro volání najdete také výpis hovorů, kalkulačku nebo velmi praktický, týdenní budík, který můžete nastavit například pouze na všední dny a o víkendech vás tak nebude nic rušit.


MT ve tvaru stolního telefonu.Rozměry:V 47(bez sluchátka) Š 207,H 63 mm (bez sluchátka) Váha: 541 g; BATERIE Li-Ion, 800 mAh;Paměť kontaktů v tel:300, SMS: 100,Budík, Kalkulačka, Podpora SIM toolkit, Hlasité Hands-Free, Rychlé volby: 12x;


PECIFIKACE
ROZMĚRY

Výška: 47 mm (bez sluchátka)
Šířka: 207 mm
Hloubka max.: 63 mm (bez sluchátka)
Váha: 541 g
DISPLAY

Typ: Monochrom., grafický
Podsvícení: zelené
Rozměry: 53 x 25 mm
Rozlišení: 128 x 64 bodů
BATERIE

Typ: Li-Ion, 800 mAh
Výdrž při hovoru: až 300 minut
Výdrž v pohotovostním režimu:až 240 hodin
KONTAKTY, SMS, PAMĚŤ

Paměť kontaktů v telefonu: 300
Paměť SMS: 100
Paměť na odeslané SMS: Ano
VÝBAVA
FUNKCE

Budík
Kalkulačka
Podpora SIM toolkit
Hlasité Hands-Free
Rychlé volby: 12x
Redial
VYZVÁNĚNÍ

Počet vyzváněcích melodií: 10
PŘIPOJENÍ EXTERNÍ ANTÉNY

Konektor TNC female
(lze dokoupit adaptér na konektor FME pro většinu běžných GSM antén)
OSTATNÍ
OBSAH BALENÍ

Mobilní telefon
Nabíječka
Baterie
Podrobný návod k použití
(CZ + SK + GER)

JAZYK MENU

Čeština, Slovenština, Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština, Řečtina

TYP SIM

1x Klasická SIM

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.498
Výška (cm): 14.80
Šířka (cm): 20.90
Hloubka (cm): 0.68

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.757
Výška (cm): 7.50
Šířka (cm): 23.30
Hloubka (cm): 15.80
EAN: 8595181113615

Záruční doba: 24 měsíců

Domácí telefon

Doplňkové parametry

Kategorie: bezdrátový telefon
Hmotnost: 0.75700
Šířka: 23.30000
Výška: 7.50000
Hloubka: 15.80000
Objem: 0.00276
PHE: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: