Akumulátorový vysavač BLACK+DECKER PD1820L-QW

Kód: BLDPD1820LQW
Neohodnoceno
Značka: BLACK+DECKER
2 599 Kč
Skladem do 2 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdroj energie: aku (Li-ion)
Vysávání: suché
Doba provozu (min.): 15
Držák na stěnu:
Počet akumulátorů: 1
Na zvířecí chlupy: ANO

Použití:
Vysávání prachu a všech typů nečistot v domácnosti včetně prachu, špíny, chlupů domácích zvířat, drobků a zbytků jídel. Ideální i pro náročnější úklidové práce. Velmi kompaktní a praktická konstrukce. Díky kompaktnímu uložení svinuté hadice může být použit jako tradiční ruční vysavač nebo může být hadice z vysavače sejmuta a rozvinuta, čímž je umožněn snadný přístup i do obtížně dosažitelných míst. Moderní, elegantní a ergonomický design. Díky nabíjecí základně snadné nabíjení.

Všeobecné vlastnosti:
Díky kompaktnímu uložení svinuté hadice může být použit jako tradiční ruční vysavač nebo může být hadice z vysavače sejmuta a rozvinuta, čímž je umožněn snadný přístup i do obtížně dosažitelných míst. Díky dlouhé štěrbinové hubici možnost úklidu i v obtížně přístupných a zúžených místech.
Vysoce výkonný motor zaručuje maximální sací výkon. Inteligentní systém nabíjení ECO nabije baterii za méně než 4 hodiny. Indikátor nabíjení bliká 30 sekund před úplným vybitím baterie a při nabíjení. Snímatelná a průhledná nádoba s bočními dvířky pro vyprázdnění hrubých nečistot umožňuje rychlé, snadné a hygienické vyprázdnění a čištění filtru. Jednoduše otevřete boční kryt a vyprázdněte nečistoty do odpadkového koše. Díky průhledné nádobě na nečistoty má uživatel neustálý přehled o stavu zaplnění a o nutnosti vyprázdnění. Nabíjecí základna usnadňuje nabíjení, jednoduše do ní postavíte vysavač a automaticky dochází k jeho nabíjení. Po plném nabití akumulátoru dojde k odpojení nabíjení od sítě. Nabíjecí základnu je možné ji postavit volně kamkoliv nebo upevnit pomocí šroubů na stěnu. Patentovaná technologie umístění motoru ve filtru a baterie s technologií Li-Ion zaručují kompaktní a lehkou konstrukci s nekompromisním výkonem. Napájení akumulátorovou baterií umožňuje rychlé čištění všech míst nacházejících se v domě i kolem domu. Cyklónový efekt a trojnásobná filtrace zaručují vynikající výkon a delší provozní životnost vysavače. Technologie baterie Li-Ion zaručuje vysoký sací a neklesající výkon. Li-Ion akumulátory vydrží stále nabité přes 80 % své kapacity a to až 90 dní, i když s nimi nepracujete. Není třeba je tedy nabíjet před každým použitím. Cyklónové víření odvádí nečistoty od filtru, čímž je udržován optimální sací výkon. Filtr samotný je překryt mechanickým předfiltrem pro separaci hrubých nečistot.

Technické údaje:
* Napětí akumulátorové baterie: 18 V
* Kapacita akumulátorové baterie: 1,5 Ah
* Typ akumulátorové baterie: Li-Ion, integrovaná
* Celková energie akumulátorové baterie: 27 Wh
* Sací výkon: 25 AW
* Sací podtlak: 541 mm/voda
* Průtok vzduchu: 1062 l/min
* Objem nádoby na nečistoty: 560 ml
* Doba chodu: 15 min.
* Doba nabíjení: 4 h
* Vícenásobná filtrace: ano, 3 stupňová
* Cyklónové víření: ano
* Dvířka pro vysypání hrubých nečistot: ano
* Délka integrované flexibilní hadice: 1,5 m
* Barva: tmavě šedá titanová / šedá / chrom
* Akustický výkon: 80 dB(A)
* Suché vysávání: ano
* Mokré vysávání: ne
* Inteligentní LED indikátor nabíjení: ano
* Nabíjecí základna: ano, s možností postavení na podlahu nebo stůl (nelze připevnit na zeď)
* Hmotnost: 1,47 kg

Příslušenství:
Nabíjecí základna s napájecím zdrojem 230 V
Nástavec 2 v 1 – štěrbinový nástavec s integrovaným výklopným kartáčem pro vysávání čalounění nebo členitých a citlivých povrchů
Dlouhý štěrbinový nástavec


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.800
Výška (cm): 26.00
Šířka (cm): 12.00
Hloubka (cm): 24.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.070
Výška (cm): 30.40
Šířka (cm): 16.90
Hloubka (cm): 27.50
EAN: 5035048458624

Záruční doba: 24 měsíců

Ruční akumulátorový vysavač s integrovanou flexibilní hadicí Dustbuster Flexi 18 V Li-Ion, celkový výkon baterie 27 Wh, sací výkon 25 AW, cyklonický, s nabíjecí základnou.

Doplňkové parametry

Kategorie: ruční akumulátorové
Hmotnost: 2.07000
Šířka: 16.90000
Výška: 30.40000
Hloubka: 27.50000
Objem: 0.01413
PHE: 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: